Nie. #224770
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Eura Mobil I 635 LS
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | I 635 LS |
| Początkowa rejestracja | 04/2005 |
| Przebieg | 122.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Peißenberg
Kod Pocztowy: 82380
Odległość:
... km
Nie. #224770
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Eura Mobil I 635 LS
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.