Nie. #108190
Aktywny
Eura Mobil Fiat
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 15:38)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Fiat |
| Początkowa rejestracja | 02/1992 |
| Przebieg | 186.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzony prędkościomierz, prawdopodobnie uszkodzona linka prędkościomierza
Uszkodzona płytka obwodu podgrzewacza wody
Okno we wnęce po lewej stronie lekko przecieka podczas ulewnego deszczu
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Wedemark
Kod Pocztowy: 30900
Odległość:
... km
Nie. #108190
Aktywny
Eura Mobil Fiat
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 15:38)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.