Nie. #208787
Okazja do zakupu
Eura Mobil FB 770
Ta aukcja wygasła (pon., 18.05.2026, 10:14)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | FB 770 |
| Początkowa rejestracja | 04/1998 |
| Przebieg | 248.000 km |
| Podwozie | Andere |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 8.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX |
Opis ogólny
Znane wady
Kamper ma 28 lat i nosi ślady użytkowania współmierne do wieku. Nagrzewnica podgrzewa wodę, niestety wentylator w nagrzewnicy nie działa. Uszkodzenia powypadkowe zostały naprawione, pojazd jest suchy i otrzymał nowy przegląd techniczny w kwietniu 2026 roku.
Jest 7 miejsc do spania. Dalsze pytania prosimy kierować pocztą.
Lokalizacja
Niemcy, 21039 Hamburg
Kod Pocztowy: 21039
Odległość:
... km
Nie. #208787
Okazja do zakupu
Eura Mobil FB 770
Ta aukcja wygasła (pon., 18.05.2026, 10:14)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.