Nie. #219147
Renegocjacja
Eura Mobil Contura 766 eb
Koniec aukcji: śr., 29.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Contura 766 eb |
| Początkowa rejestracja | 12/2023 |
| Przebieg | 21.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1950 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.880 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Hamm
Kod Pocztowy: 59071
Odległość:
... km
Nie. #219147
Renegocjacja
Eura Mobil Contura 766 eb
Koniec aukcji: śr., 29.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.