Nie. #221147
Aktywny
Eura Mobil C692FB
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 13:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | C692FB |
| Początkowa rejestracja | 08/2000 |
| Przebieg | 235.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kirchlinteln
Kod Pocztowy: 27308
Odległość:
... km
Nie. #221147
Aktywny
Eura Mobil C692FB
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 13:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.