Nie. #169199
Okazja do zakupu
Eura Mobil 770 EB
Ta aukcja wygasła (sob., 04.04.2026, 09:44)
Dostępność: 28. April 2026
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 770 EB |
| Początkowa rejestracja | 08/2016 |
| Przebieg | 114.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.500 kg |
| Długość w mm | 8.290 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Normalne ślady zużycia po 9 latach użytkowania.
Kratka chłodnicy została przemalowana na czarno przez profesjonalnego lakiernika samochodowego.
Niewielkie rozdarcia na plastikowych panelach zewnętrznych na krawędziach nadwozia.
Lokalizacja
Niemcy, Velpke
Kod Pocztowy: 38458
Odległość:
... km
Nie. #169199
Okazja do zakupu
Eura Mobil 770 EB
Ta aukcja wygasła (sob., 04.04.2026, 09:44)
Dostępność: 28. April 2026
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.