Nie. #225164
Aktywny
Eura Mobil 690hb
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:09)
Dostępność: 04. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 690hb |
| Początkowa rejestracja | 05/1996 |
| Przebieg | 160.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Tylny zderzak
Lokalizacja
Niemcy, Halle/Westf.
Kod Pocztowy: 33790
Odległość:
... km
Nie. #225164
Aktywny
Eura Mobil 690hb
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:09)
Dostępność: 04. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.