Nie. #219620
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Eura Mobil 230
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 230 |
| Początkowa rejestracja | 03/1999 |
| Przebieg | 156.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 66 kW (90 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1905 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.490 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie uszkodzenia spowodowane gradem (Alkhoven)
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, KITZINGEN
Kod Pocztowy: 97318
Odległość:
... km
Nie. #219620
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Eura Mobil 230
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.