Nie. #223324
Aktywny
Etrusco T 7400 QB
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 16:29)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Etrusco |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 7400 QB |
| Początkowa rejestracja | 06/2020 |
| Przebieg | 46.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Opuszczanie podnoszonego stołu nie działa
Lokalizacja
Niemcy, Coburg
Kod Pocztowy: 96450
Odległość:
... km
Nie. #223324
Aktywny
Etrusco T 7400 QB
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 16:29)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.