Nie. #208610
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Etrusco CV 600 DB
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Etrusco |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | DB |
| Początkowa rejestracja | 05/2025 |
| Przebieg | 4.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Schmalkalden
Kod Pocztowy: 98574
Odległość:
... km
Nie. #208610
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Etrusco CV 600 DB
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.