Nie. #220029
Aktywny
Elnagh marli
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Elnagh |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | marli |
| Początkowa rejestracja | 01/2003 |
| Przebieg | 116.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzony boczny zaczep (nie wpływa na działanie)
Lokalizacja
Hiszpania, La Matanza de Acentejo
Kod Pocztowy: 38370
Odległość:
... km
Nie. #220029
Aktywny
Elnagh marli
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.