Nie. #226289
Renegocjacja
Elnagh Magnum 3.0
Koniec aukcji: czw., 21.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Elnagh |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Magnum 3.0 |
| Początkowa rejestracja | 10/2011 |
| Przebieg | 109.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | J003FP |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.440 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Gebuiksproken wand keuken en wand slaapkamer.
Mały buts in vloer bij toilet
Lokalizacja
Holandia, Maasbree
Kod Pocztowy: 5993NM
Odległość:
... km
Nie. #226289
Renegocjacja
Elnagh Magnum 3.0
Koniec aukcji: czw., 21.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.