Nie. #226965
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Elnagh Clipper
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 12:03)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Elnagh |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Clipper |
| Początkowa rejestracja | 03/2006 |
| Przebieg | 114.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 1.000 kg |
| Długość w mm | 5.960 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Hiszpania, L'Hospitalet de Llobregat
Kod Pocztowy: 08902
Odległość:
... km
Nie. #226965
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Elnagh Clipper
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 12:03)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.