Nie. #227606
Aktywny
Eifelland Fiat ducato 230
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:57)
Dostępność: 21. August 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eifelland |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Początkowa rejestracja | 03/2000 |
| Przebieg | 188.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Normalne ślady użytkowania, zadrapania na zewnątrz, łuszcząca się listwa wewnątrz.
Lokalizacja
Niemcy, Bielefeld
Kod Pocztowy: 33619
Odległość:
... km
Nie. #227606
Aktywny
Eifelland Fiat ducato 230
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 09:57)
Dostępność: 21. August 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.