Nie. #218043
Aktywny
Dethleffs XXL Globetrotter 9800
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | XXL Globetrotter 9800 |
| Początkowa rejestracja | 09/2011 |
| Przebieg | 142.800 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 6.700 kg |
| Długość w mm | 8.898 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Maxdorf
Kod Pocztowy: 67133
Odległość:
... km
Nie. #218043
Aktywny
Dethleffs XXL Globetrotter 9800
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.