Nie. #223354
Aktywny
Dethleffs Trend 7057 EB
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:32)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Trend 7057 EB |
| Początkowa rejestracja | 04/2021 |
| Przebieg | 21.860 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 3500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 7.402 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Naprawione wgniecenie w stole.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Jübek
Kod Pocztowy: 24855
Odległość:
... km
Nie. #223354
Aktywny
Dethleffs Trend 7057 EB
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:32)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.