Nie. #219209
Aktywny
Dethleffs Rally Edition 6501
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:43)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Rally Edition 6501 |
| Początkowa rejestracja | 04/2008 |
| Przebieg | 67.576 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2300 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 6.976 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
3 małe wgniecenia w nadwoziu
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Petershagen
Kod Pocztowy: 32469
Odległość:
... km
Nie. #219209
Aktywny
Dethleffs Rally Edition 6501
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:43)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.