Nie. #222837
Aktywny
Dethleffs Pulse GT T 7051 DBL
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 10:03)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Pulse GT T 7051 DBL |
| Początkowa rejestracja | 08/2021 |
| Przebieg | 45.413 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.499 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Pojazd wykazuje typowe oznaki zużycia, takie jak powierzchowne zadrapania i wgniecenia.
Lokalizacja
Niemcy, Warstein
Kod Pocztowy: 59581
Odległość:
... km
Nie. #222837
Aktywny
Dethleffs Pulse GT T 7051 DBL
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 10:03)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.