Nie. #13856
Aktywny
Dethleffs Pulse GT T
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Pulse GT T |
| Początkowa rejestracja | 04/2022 |
| Przebieg | 50.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.650 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
zobacz zdjęcia
Lokalizacja
Niemcy, Viersen
Kod Pocztowy: 41751
Odległość:
... km
Nie. #13856
Aktywny
Dethleffs Pulse GT T
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.