Nie. #182156
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs i1
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 12:27)
Dostępność: 12. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | i1 |
| Początkowa rejestracja | 09/2023 |
| Przebieg | 15.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Bergisch Gladbach
Kod Pocztowy: 51429
Odległość:
... km
Nie. #182156
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs i1
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 12:27)
Dostępność: 12. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.