Nie. #226753
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 12:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | GLOBETROTTER XXL A9000 |
| Początkowa rejestracja | 04/2022 |
| Przebieg | 36.500 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 155 kW (211 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 7.200 kg |
| Długość w mm | 8.863 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Małe pęknięcie w rogu zderzaka (ok. 250 €)
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Großefehn
Kod Pocztowy: 26629
Odległość:
... km
Nie. #226753
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 12:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.