Nie. #219297
Okazja do zakupu
Dethleffs Globetrotter T5+942
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:51)
Dostępność: 16. Mai 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Globetrotter T5+942 |
| Początkowa rejestracja | 12/1998 |
| Przebieg | 89.900 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.260 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Na dachu są wgniecenia po gradobiciu. Poza tym wszystko jest w porządku
Lokalizacja
Austria, Leutasch
Kod Pocztowy: 6105
Odległość:
... km
Nie. #219297
Okazja do zakupu
Dethleffs Globetrotter T5+942
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:51)
Dostępność: 16. Mai 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.