Nie. #217406
Aktywny
Dethleffs Fortero A6975
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 15:44)
Dostępność: 12. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Fortero A6975 |
| Początkowa rejestracja | 06/2008 |
| Przebieg | 222.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2402 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.240 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenia spowodowane gradem
Oznaki zużycia wewnątrz i na zewnątrz ze względu na wiek
Tylny zderzak z niewielkimi naprawionymi uszkodzeniami
Lokalizacja
Niemcy, Marl
Kod Pocztowy: 45768
Odległość:
... km
Nie. #217406
Aktywny
Dethleffs Fortero A6975
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 15:44)
Dostępność: 12. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.