Nie. #224854
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs Fiat ducato 230
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 09:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Początkowa rejestracja | 03/1999 |
| Przebieg | 198.157 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.800 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Ślady zużycia wynikające z wieku i użytkowania. Znane punkty: Nagrzewnica Trumatic C czasami uruchamia się dopiero po kilku próbach, uruchamianie spłuczki w toalecie czasami reaguje zawodnie, mała plamka rdzy z przodu po prawej stronie nadkola. Pojazd jest sprzedawany prywatnie.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Neufahrn bei Freising
Kod Pocztowy: 85375
Odległość:
... km
Nie. #224854
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs Fiat ducato 230
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 09:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.