Nie. #216447
Okazja do zakupu
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:54)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Fiat Ducato 2.5 TDI |
| Początkowa rejestracja | 03/1996 |
| Przebieg | 162.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.200 kg |
| Długość w mm | 5.966 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Petersberg
Kod Pocztowy: 66989
Odległość:
... km
Nie. #216447
Okazja do zakupu
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:54)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.