Nie. #205337
Aktywny
Dethleffs Esprit A 7870-2
Ładowanie ...
(śr., 01.04.2026, 16:53)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Esprit A 7870-2 |
| Początkowa rejestracja | 04/2014 |
| Przebieg | 89.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.500 kg |
| Długość w mm | 9.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Mühlhausen
Kod Pocztowy: 99974
Odległość:
... km
Nie. #205337
Aktywny
Dethleffs Esprit A 7870-2
Ładowanie ...
(śr., 01.04.2026, 16:53)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.