Nie. #211676
Aktywny
Dethleffs Esprit
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 15:18)
Dostępność: 11. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Esprit |
| Początkowa rejestracja | 04/2014 |
| Przebieg | 39.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 7.310 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki zużycia na zewnątrz i wewnątrz
Drzwi moskitiery (zerwana nić)
Uszkodzony uchwyt kosza na śmieci
Płyta nośna pod tylnym garażem wgnieciona
Tylna krawędź dachu lekko wgnieciona w prawym górnym rogu
Lokalizacja
Niemcy, Ratzeburg
Kod Pocztowy: 23909
Odległość:
... km
Nie. #211676
Aktywny
Dethleffs Esprit
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 15:18)
Dostępność: 11. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.