Nie. #228542
Aktywny
Dethleffs Ducato
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:29)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Ducato |
| Początkowa rejestracja | 04/2000 |
| Przebieg | 175.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 6.145 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kassel
Kod Pocztowy: 34123
Odległość:
... km
Nie. #228542
Aktywny
Dethleffs Ducato
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:29)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.