Nie. #224717
Aktywny
Dethleffs Ducato
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 13:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Ducato |
| Początkowa rejestracja | 04/1993 |
| Przebieg | 139.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 55 kW (75 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1929 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, System dźwiękowy, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Gettorf
Kod Pocztowy: 24214
Odległość:
... km
Nie. #224717
Aktywny
Dethleffs Ducato
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 13:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.