Nie. #223604
Aktywny
Dethleffs Ducato
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 13:02)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Ducato |
| Początkowa rejestracja | 05/2000 |
| Przebieg | 90.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 66 kW (90 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1905 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.499 kg |
| Długość w mm | 6.100 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Ballenstedt
Kod Pocztowy: 06493
Odległość:
... km
Nie. #223604
Aktywny
Dethleffs Ducato
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 13:02)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.