Nie. #206638
Aktywny
Dethleffs Bus 2
Ładowanie ...
(śr., 01.04.2026, 09:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Bus 2 |
| Początkowa rejestracja | 03/2000 |
| Przebieg | 214.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.000 kg |
| Długość w mm | 5.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Rendswühren
Kod Pocztowy: 24619
Odległość:
... km
Nie. #206638
Aktywny
Dethleffs Bus 2
Ładowanie ...
(śr., 01.04.2026, 09:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.