Nie. #219035
Aktywny
Dethleffs Advantage I 5841
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Advantage I 5841 |
| Początkowa rejestracja | 11/2006 |
| Przebieg | 180.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Zewnętrzne zadrapania i wgniecenia, niewielkie pęknięcia pod plastikowymi panelami.
Wgniecenia na dachu.
Uszkodzona naklejka.
Lokalizacja
Niemcy, Bremervörde
Kod Pocztowy: 27432
Odległość:
... km
Nie. #219035
Aktywny
Dethleffs Advantage I 5841
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.