Nie. #223481
Okazja do zakupu
Dethleffs Advantage B 6501
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:16)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Advantage B 6501 |
| Początkowa rejestracja | 09/2005 |
| Przebieg | 108.525 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 6.860 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Hemdingen
Kod Pocztowy: 25485
Odległość:
... km
Nie. #223481
Okazja do zakupu
Dethleffs Advantage B 6501
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:16)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.