Nie. #216251
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs A7178
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 10:05)
Dostępność: 01. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A7178 |
| Początkowa rejestracja | 01/2008 |
| Przebieg | 167.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 116 kW (158 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 8.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
naprawiono drobne uszkodzenie tylnej lewej części, HU 11/25 wygasł
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Wandlitz
Kod Pocztowy: 16348
Odległość:
... km
Nie. #216251
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Dethleffs A7178
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 10:05)
Dostępność: 01. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.