Nie. #223676
Aktywny
Dethleffs A5251
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A5251 |
| Początkowa rejestracja | 05/2005 |
| Przebieg | 149.627 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2286 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.495 kg |
| Długość w mm | 5.383 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| ESP | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Jardelund
Kod Pocztowy: 24994
Odległość:
... km
Nie. #223676
Aktywny
Dethleffs A5251
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.