Nie. #210321
Renegocjacja
Dethleffs A 6840
Koniec aukcji: pt., 15.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A 6840 |
| Początkowa rejestracja | 05/1997 |
| Przebieg | 212.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 7.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Bersenbrück
Kod Pocztowy: 49593
Odległość:
... km
Nie. #210321
Renegocjacja
Dethleffs A 6840
Koniec aukcji: pt., 15.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.