Nie. #229466
Aktywny
Dethleffs 5881 HG
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 10:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 5881 HG |
| Początkowa rejestracja | 01/2005 |
| Przebieg | 66.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.495 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
różne wgniecenia/znaki na karoserii.
Wszystko działa i nie ma żadnych wad.
Lokalizacja
Niemcy, Ettlingen
Kod Pocztowy: 76275
Odległość:
... km
Nie. #229466
Aktywny
Dethleffs 5881 HG
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 10:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.