Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 5841 |
| Początkowa rejestracja | 05/2004 |
| Przebieg | 162.450 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.120 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Znane mi wady:
Uszkodzona kamera cofania
Uszkodzony SOG
Pęcznienie mebli kuchennych pod krawędzią listwy - niejasne wnikanie wilgoci
Spróchniały tylny drewniany narożnik (wzmocniony blachą w warsztacie)
Nieprawidłowo wystawione dokumenty TÜV (czy należy o to poprosić, dokumenty zakładają nieprawidłową klasę wagową 3,85 t ważną tylko przez 1 rok - ale pojazd jest rozładowany do 3,5 t - czy należy to zmienić)?
Antena pierwszej generacji nie jest używana
Niewielkie wgniecenie z przodu wnęki (uderzenie w drzewo - bez dziury)
Niewielkie wgniecenie z tyłu (uderzenie w drzewo - bez dziury)
Rolety ze śladami użytkowania
Silnik się poci, jeszcze nie spadła kropla
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz