Nie. #227975
Aktywny
Dethleffs 532
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:41)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Dethleffs |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 532 |
| Początkowa rejestracja | 07/1990 |
| Przebieg | 176.200 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 60 kW (82 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1929 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.000 kg |
| Długość w mm | 5.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, 83224, Rottau
Kod Pocztowy: 83224
Odległość:
... km
Nie. #227975
Aktywny
Dethleffs 532
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:41)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.