Nie. #169279
Aktywny
Concorde Charisma 900 LS
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:28)
Dostępność: 30. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Concorde |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Charisma 900 LS |
| Początkowa rejestracja | 04/2013 |
| Przebieg | 178.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 152 kW (207 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 7.490 kg |
| Długość w mm | 9.050 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Zaparowane tylne światła kierunkowskazów
Reflektory zaparowane
Toaleta ceramiczna 2 małe pęknięcia
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hattstedt
Kod Pocztowy: 25856
Odległość:
... km
Nie. #169279
Aktywny
Concorde Charisma 900 LS
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:28)
Dostępność: 30. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.