Nie. #232760
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Concorde Charisma 2
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 10:58)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Concorde |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Charisma 2 |
| Początkowa rejestracja | 05/2007 |
| Przebieg | 45.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 6.700 kg |
| Długość w mm | 8.480 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Schopfheim
Kod Pocztowy: 79650
Odległość:
... km
Nie. #232760
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Concorde Charisma 2
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 10:58)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.