Nie. #218857
Okazja do zakupu
Concorde Carver
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:21)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Concorde |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Carver |
| Początkowa rejestracja | 05/2012 |
| Przebieg | 65.000 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2998 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 6.900 kg |
| Długość w mm | 8.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Markiza musi zostać przeprogramowana po zainstalowaniu nowych akumulatorów.
Lokalizacja
Niemcy, Grevenbroich
Kod Pocztowy: 41516
Odległość:
... km
Nie. #218857
Okazja do zakupu
Concorde Carver
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:21)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.