Nie. #206172
Aktywny
Concorde Alkoven
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Concorde |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Alkoven |
| Początkowa rejestracja | 01/1999 |
| Przebieg | 140.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.350 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Tempomat bez funkcji
Lokalizacja
Niemcy, Ziesar
Kod Pocztowy: 14793
Odległość:
... km
Nie. #206172
Aktywny
Concorde Alkoven
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.