Nie. #218655
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Concorde 620XT
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Concorde |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 620XT |
| Początkowa rejestracja | 02/1996 |
| Przebieg | 105.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Stopień nie cofa się automatycznie
Lokalizacja
Niemcy, Hessen - Fronhausen
Kod Pocztowy: 35112
Odległość:
... km
Nie. #218655
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Concorde 620XT
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.