Nie. #208065
Aktywny
Clever Runner 636
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:37)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Clever |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Runner |
| Modell | 636 |
| Początkowa rejestracja | 10/2023 |
| Przebieg | 23.500 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.360 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Masserberg, Heubach
Kod Pocztowy: 98666
Odległość:
... km
Nie. #208065
Aktywny
Clever Runner 636
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:37)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.