Nie. #208986
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Clever Roomer 600
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Clever |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Roomer |
| Modell | 600 |
| Początkowa rejestracja | 07/2017 |
| Przebieg | 34.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 120 kW (163 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.998 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Rozbiórka bocznych paneli z tworzywa sztucznego
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Krefeld
Kod Pocztowy: 47804
Odległość:
... km
Nie. #208986
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Clever Roomer 600
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.