Nie. #217740
Aktywny
CI International Riviera 320
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:22)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | CI International |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Riviera 320 |
| Początkowa rejestracja | 04/1995 |
| Przebieg | 195.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 56 kW (76 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2402 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.800 kg |
| Długość w mm | 5.500 mm |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Eutlingen
Kod Pocztowy: 72762
Odległość:
... km
Nie. #217740
Aktywny
CI International Riviera 320
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:22)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.