Nie. #228230
Aktywny
Chausson Welcome 727 GA
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 10:00)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Welcome 727 GA |
| Początkowa rejestracja | 04/2017 |
| Przebieg | 59.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.390 mm |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Część materiału na oparciu jednego z foteli została wymieniona z powodu zużycia.
Lokalizacja
Niemcy, Welden
Kod Pocztowy: 86465
Odległość:
... km
Nie. #228230
Aktywny
Chausson Welcome 727 GA
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 10:00)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.