Nie. #104374
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson Welcome 70
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 12:52)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Welcome 70 |
| Początkowa rejestracja | 06/2004 |
| Przebieg | 185.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2286 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Wgniecenia gradowe na masce
Lokalizacja
Niemcy, Bad Kohlgrub
Kod Pocztowy: 82433
Odległość:
... km
Nie. #104374
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson Welcome 70
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 12:52)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.