Nie. #226097
Aktywny
Chausson Welcome 55
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 15:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Welcome 55 |
| Początkowa rejestracja | 04/2005 |
| Przebieg | 125.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 5.950 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Jedyne znane mi wady są natury optycznej
Lakier maski częściowo odpadł (brak rdzy)
Porowata guma progu drzwi kierowcy (bez rdzy)
Guma częściowo oderwana poza lewym górnym obszarem mieszkalnym
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Denzlingen
Kod Pocztowy: 79211
Odległość:
... km
Nie. #226097
Aktywny
Chausson Welcome 55
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 15:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.